Swiss Krono grubunun bir parçası olan Kronotex’in özel koleksiyonları Kotil ayrıcalıkları ile Türkiye’de. Laminat parkeden daha fazlasını isteyenler için gerçekçi görünüm, suya dayanıklılık ve eşsiz balıksırtı modelleriyle tamamı stoklu koleksiyonumuzu inceleyin.

MOISTURE GUARD TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞIN!

Ham maddesi neme dayanıklı olarak üretilen Herringbone koleksiyonu rakiplerine kıyasla hem suya hem de zeminden ve yüzeyden gelebilecek neme karşı daha dayanıklı.

DOĞAYA VE İNSAN SAĞLIĞINA SAYGILI

Sıkıştırılmış HDF ve katmanlar arasında yapışkan olarak kullanılan maddeler yüzünden laminat parkeler kullanım ömürleri boyunca aralıksız olarak formaldehid salınımı yaparlar.  Kronotex Avrupa birliği normlarının yanı sıra Mavi Melek, FSC, EPD gibi sertifikaların yanı sıra tamamen geri dönüştürülebilir ham maddelerden üretilmektedir .

ÖZEL YÜZEYLER, ÖZGÜN EBATLAR, GERÇEK BALIKSIRTI

 

Meşenin tüm güzelliğini ortaya çıkartan özgün yüzeyleri ile her bir rengi özel çalışılmış bir Herringbone koleksiyonundaki ürünlerin sayfalarını incelediniz mi? Desen fotoğrafları, döşenmiş fotoğrafların yanı sıra ürünü yakından inceleyebileceğiniz videolar da mevcut.

Herringbone koleksiyonu 13,5cm x 66,5cm ebatlarıyla Avrupa saraylarından esinlenerek tasarlandı. Alman mühendisliğinin tasarım ile birleştiği özel seriyi yakından incelemeden kararınızı vermeyin.

Scroll to Top
Scroll to Top