Avrupa’nın en sağlıklı laminat parke üreticisi Balterio’nun üstün teknolojisi ve birbirinden özel desenleriyle tanışmaya hazır mısınız? Laminat parke alırken sadece Avrupa ve dünya standartlarını değil daha fazlasını isteyenlerin tercihi Balterio evinize değer katıyor.

 

Avrupa’nın ilk ve tek EU Ecolabel sertifikalı üreticisi

 

Mavi Melek, Carb II, PEFC, VOC A+ gibi üst düzey sertifikalarının yanına EU Ecolabel eklendi. Hem çevreye hem de sağlığa duyarlılığın simgesi olan Ecolabel sürdürülebilir kaynaklı ahşap kullanımı,  yenilenebilir enerji ile üretim, yüksek iç mekan hava kalitesi, toksisite ve yüksek dayanım gibi zorlu kriterleri yerine getiren üreticilere veriliyor.

AVRUPA STANDARTLARINDAN 10 KAT SAĞLIKLI

Sıkıştırılmış HDF ve katmanlar arasında yapışkan olarak kullanılan maddeler yüzünden laminat parkeler kullanım ömürleri boyunca aralıksız olarak formaldehid salınımı yaparlar. Zararlı gazların yaşam alanlarında kontrollü dozlarda salınması amacıyla Avrupa Birliğinin ön gördüğü test değerleri E1 normlarıdır. Balterio E1 normlarının tam on kat altında salınım oranı ile dünyanın en sağlıklı laminat parkesidir. Balterio parkenizin formaldehid salınımı doğal ahşap ile eşittir.

 

Anti-statik özellik ile temiz ve güvenli zeminler

 

Anti-statik yüzeyleri ile Balterio laminat parkeniz sürtünme ve akımlardan kaynaklı elektrik birikimlerine karşı yalıtkan özellikli. Statik birikim ve sürtünmeden kaynaklı elektriklenmelere karşı direnç gösteren yapısı sayesinde hem sevdiklerinizi korur hem de toz tutmaz. Böylece diğer parkelere kıyasla sadece eviniz için değil iş yeriniz için de güvenli bir zemin sağlar.

Anti-statik özelliği sayesinde havada ve zeminde serbest gezen toz partiküllerinin parkenize yapışmasını engeller. Süpürge veya paspas ile kolayca temizleyerek hijyen sağlarsınız. Balterio’nun dayanıklı yüzey teknolojilerinin bir parçası olan Anti-statik özelliği tüm serilerde mevcuttur.

 

 

 

3 Kat daha verimli yerden ısıtma performansı

 

Tüm Balterio serileri yerden ısıtmaya uygundur. Yerden ısıtmalı sistemlerin bir çok parkede kavrulma, dönme gibi problemlere yol açar. Balterio ürünleri yerden ısıtma sistemlerine katma değer sağlayacak şekilde üretilir.

Avrupa standartları gereğince belirlenen CE normları testlerinde ön görülen değerlerden 3 kat daha fazla performans sağlayarak yakıt faturalarınızda tasarruf yapmanızı sağlar. Daha az yakıt ile daha sıcak bir zemin sağlar.

3 kat verimli performansı sayesinde sadece bütçenize ve evinizin sıcaklığına katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda ölçüsüz yakıt tüketimini engellediği için çevreye de saygılıdır.

MARCO POLO 4V – BALTERIO KALİTESİ BÜTÇE DOSTU FİYATLARLA

Sınıf 31, 8mm ve 4V derzli Marco Polo 4V ile Balterio kalitesine bütçe dostu fiyatlarla sahip olma imkanı sunuyor. Salon, yatak odası, ofis gibi mekanlarınızda dayanıklı ve şık zeminler için her zevke uygun parkelerin bulunduğu seride bir çok desen bulunuyor.

VITALITY DELUXE 4V – KALİTE VE DAYANIKLIK İSTEYENLER İÇİN

Sınıf 32, 8mm ve 4V derzli Vitality Deluxe 4V ile dayanıklılık ve şıklık bir arada. Geniş renk skalası ve birbirinden güzel desenleriyle Balterio kalitesini uygun fiyatlarla sunuyor. Ömür boyu kullanabileceğiniz dayanıklılık sınıfı ile eviniz için doğru yatırım.

VITALITY STYLE – AQUA PROTECT (SUYA DAYANIKLI)

Sınıf 32, 8mm ve 4V derzli Vitality Style serisi Aqua Protect teknolojisini özgün ahşap yüzeyi ile sunuyor. Birbirinden özel 5 meşe tonu süper mat ve senkron yüzeyi ile eşsiz bir parke deneyimi. Islak temizlik ve sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı Vitality Style’ın patentli Aqua Protect teknolojisi ile ilgili detaylı bilgi için tanıtım videosunu izlemeyi unutmayın:

STRETTO – STİL ARAYANLAR İÇİN

Sınıf 32, 8mm ve 4V derzli Stretto serisi dar enleriyle mekanları olduğundan geniş göstermekte usta. Amerikan cevizi, Avrupa cevizi, manolya ve meşe tonlarından oluşan koleksiyonun tamamı eşsiz yüzey efektiyle üst düzey bir laminat parke.

IMPRESSIO – ETKİLEYİCİ GENİŞ ENLİ TASARIM

Sınıf 32, 8mm ve 4V derzli Impressio serisi geniş enli olarak ahşabın tüm güzelliğini göstermek için tasarlandı. Rustik meşe tonlarından oluşan koleksiyon zemininize ihtişam katmakla kalmıyor, derin fırçalı yüzeyi ile yıllar boyu sıkılmayacağınız doğal bir görüntü de sağlar.

GRANDE – SUYA DAYANIKLI PARKENİN KEYFİNİ SÜRÜN

Sınıf 32, 9mm ve 4V derzli Grande serisi su geçirmez HydroProtect teknolojisi ile üretiliyor. Geniş enli Grande ile aynı zaman 4 kat daha gerçekçi çözünürlüklü dijital tasarım ve 5 kat fazla desen tekrarı sunuyor. Kısacası Grande’yi gerçek bir ahşaptan ayırt etmeniz mümkün değil.

gtag('config', 'UA-106245309-1');
Scroll to Top