Sıradışı renkleri, sınıf 33/AC5 dayanıma kadar çıkan dayanıklılık sınıfı ile Sensa Koleksiyonu ile su geçirmez, kaliteli ve farklı bir laminat parke deneyimi sunmaktadır. Alman menşeili laminat parkeler 8’den 10mm’e kadar farklı kalınlıklarda mevcut. Koleksiyonun desenleri hem doğal ahşap hem de emsalsiz modern tasarımlardan oluşuyor. Bu özel koleksiyon sadece Kotil yetkili satış noktalarında sunulmaktadır.

ARTISAN

Meşenin en doğal halini yansıtan bu seri renk geçişli desenleri ve rustik tasarımları ile odalarınıza gerçek ahşaptan ayırt edemeyeceğiniz bir doğallık katıyor. 8mm, Sınıf 32 ve 4V derzli Artisan serisi evinizin her alanında kullanıma uygun olarak tasarlandı.

COSMOPOLITAN

Birbirinden özel modern desenleriyle eşsiz bir zemin deneyimine hazır mısınız? Aqua Protect teknolojili Cosmpolitan serisinin hiç bir yerde benzeri bulunmayan desenleri çocuk odalarınız, mağazalar ve özel mekanlar için tasarlandı.

VISIOGRANDE

Beton ve mermer desenleri laminat parke ergonomosi ile buluşturan özel bir seri. Visiogrande’nin gerçekçi yüzey yapısı ve orijinal karo ebatları ile gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz görünümler elde edin.

NATURALS

Doğal ahşap desenlerinin ve hafif renk geçişlerinin laminat parkeye uyarlanmasından yola çıkılarak yaratılan Naturals zeminleriniz için etkileyici 4 tasarım sunuyor. Tescilli Aqua Protect teknolojisi ile donatılmış serinin gerçekçi yüzey efektleri ve 4V derzleri ile birlikte göz doyurucu tasarımlar sunuyor.

ESSENTIALS

Doygun meşe tonlarının üst seviye gerçekçi senkron yüzeylerle buluştuğu Essentials ahşabın doğal enlerine uygun şekilde 16 cm enli planklar şeklinde tasarlandı. Sınıf 33/AC5 yüzey dayanımı ve tescilli Aqua Protect teknolijili bu ürünün üzerinde elinizi gezdirmede parkenize karar vermeyin.

IMPRESSION

Meşenin en doğal ve saf görünümünü sevenler için tasarlandı. Özel yüzey senkronu, 10mm kalınlığı ve dar eni  sayesinde doğal ahşap keyfi veren zeminler yaratır. Sınıf 33/AC5 yüzey dayanımı yanı sıra tescilli Aqua Protect sayesinde su geçirmez.

Scroll to Top
Scroll to Top