KARO HALI

Özellikle ofis, otel ve konferans salonları için tercih edilen karo halılar yumuşak zemin kaplamaları arasında modüler çözüm sunan bir ürün kategorisi. Avrupa standardı olarak 50×50 cm’lik parçalar halinde üretilen, taşıması ve döşemesi kolay karo halılar ticari zeminlerde rulo halıların bütün akustik ve ısı yalıtım avantajlarını hatta daha fazlasını da sunuyor. Ticari mekanlarda sonsuz tasarım imkanı veren karo halı kategorisinin altında iplik, ticari dayanım ve ebat farklarına göre farklı çeşitlerde ürünler sunuluyor. Contesse marka karo halılar ile her türlü ihtiyaç ve bütçeye uygun tasarım ürünleri incelemek için aşağıdaki ürün gruplarını incelemeniz yeterli. Herhangi bir soru veya numune ihtiyacınız için ürün içlerindeki formlar aracılığıyla da bizlere ulaşabilirsiniz.

Dayanıklılık

Karo halılar dayanıklı kontrat tipi iplikler ile üretilir, bunun yanı sıra yüksek trafik kullanımı için tasarlanmış bukle konstrüksiyonları kullanılır. Bütün bunlar güçlendirilmiş bir taban ile birleşince uzun ömürlü bir ürün ortaya çıkar.

Taşıma ve Saklama Kolaylığı

Paketler halinde saklandığı için çok katlı binalarda bile nakliyesi kolaydır. Ayrıca karo halı siparişinizle beraber her zaman birkaç paket fazladan almayı unutmayın. Kullanım sırasında aşırı zarar gören karoları yerinden çıkartıp yenisiyle değiştirme imkanınız var.

Austen 93 Döşenmiş Görsel
Shakespeare 93 Döşenmiş Görsel

Sonsuz tasarım olanağı

Karo halılar çeşit çeşit renk ve desende üretilir. Modüler tasarımı sayesinde çeşit çeşit döşeme şeması ile farklı zemin tasarımları elde bildiğiniz gibi, renkleri ve farklı kaliteleri de birbiriyle karıştırabilirsiniz.

Akustik Performans

Tekstil ürünü olmasından ve kalın bir taban ile birlikte üretilmesinden kaynaklı olarak laminat parke, rulo pvc gibi ürünlerden çok daha üstün akustik performans gösterir. Üstelik sadece ayak sesini elimine etmekle kalmaz, ses yankılanmasını da azaltır. Daha sessiz ve verimli ofisler için vazgeçilmez olmasının sebeplerinden biri de bu özelliğidir.

Konfor & Güvenlik

Ayak altında konfor gün boyu yorgunluğunuzu etkileyen önemli faktörlerdendir. Sert bir zemin üzerinde dolaşmak eklemlerinizin zorlanmasına yol açar. Ek olarak düşme ve kazalarda hafifletici etkisi de bulunur.

Isı Yalıtımı

Yüksek kalınlığı ve tekstil bir kaplama olmasından dolayı hem daha sıcak bir zemin hem de daha iyi ısı yalıtımı sağlar. Seramik ve mermere gibi ürünlere kıyasla yakıt ekonomisi sağlar.

Pasteur 10 Döşenmiş Görsel

Karo Halı Koleksiyonları

Newton Collection: Plank Karo Halı

New Koleksiyonu ofis alanlarınıza renk katmak için tasarlandı. Plank formatında (25x100cm) karoları balıksırtı, çapraz ve dik olarak döşenerek alışılmışın dışında çalışma alanları yaratır. İki baz renk ve beş canlı renkten oluşan serinin tamamı mix & match özelliği ile karıştırılarak döşenebilir

Önceden boyalı polipropilen iplikle (%100 PP SD) üretilen Newton leke dayanımı ve üstün renk haslığı ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlar

 

 

Darwin Collection: Plank Karo Halı

Darwin Koleksiyonu alışkanlıklarınızı değiştirmek için tasarlandı. Plank formatında (25x100cm) karoları balıksırtı, çapraz ve dik olarak döşenerek alışılmışın dışında çalışma alanları yaratır. İki baz renk ve üç canlı renge sahip ürünlerin tamamı mix & match özelliği ile karıştırılarak döşenebilir.

Önceden boyalı polipropilen iplikle (%100 PP SD) üretilen Darwin leke dayanımı ve üstün renk haslığı ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlar

Explorer Collection: Magellan

Beton ve taş desenlerini andıran Magellan güncel tasarımlar için vazgeçilmez bir koleksiyon. Mix & Match özellikli 9 renkten oluşan Magellan serisinin tüm renkleri birbiriyle uyumlu olarak tasarlandı. Tamamı önceden boyalı kontrat polyamid iplik ile özel tasarlanan Magellan ile sıradışı mekanlar tasarlamak sizin elinizde.

Magellan koleksiyonundaki tüm ürünler Columbus koleksiyonu ile uyumludur. Kombinlenebilir veya geçişli olarak kullanılabilir

Explorer Collection: Columbus

Organik deseni ve toprak tonlarında renk seçenekleriyle konsept projeler için geliştirilmiş özel bir seri. Mix & Match özellikli 9 renkten oluşan Columbus serisinin tüm renkleri birbiriyle uyumlu olarak tasarlandı. Tamamı önceden boyalı kontrat polyamid iplik ile özel tasarlanan Columbus ile sıradışı mekanlar tasarlamak sizin elinizde.

Columbus koleksiyonundaki tüm ürünler Magellan koleksiyonu ile uyumludur. Kombinlenebilir veya geçişli olarak kullanılabilir.

Pizarro: Renk Özgürlüğü

Tamamı önceden boyalı Polyamid olarak üretilen Pizarro ile seçme özgürlüğünün tadını çıkartın. Toplam 13 renkten oluşan bu koleksiyon bordür, havuz ve geometrik şekil çalışmalarınız için tasarlandı. Kurumsal tonlar ve bol antrasit çeşidi sunan Pizarro en zorlu şartlarda performans göstermek için tasarlandı.

Austen

Beton deseninin etkileyiciliğini karo halı ergonomisi ile buluşturan Austen sadece iş yerleri değil sinema salonları, konferans merkezleri ve oteller için de özel olarak tasarlandı. Geleneksel karo halıların tersine saksone usülü dokuması ile bukle karolardan farklı bir seçenek.

Shakespeare

Tartan deseni ve dayanıklı iplik karışımıyla ofisinizin en sevdiğiniz yanı zemini olacak. Ses getiren Trailblazer Collection’ın en sevilen desenlerinden Shakespeare’in dokusuna ve renk karışımlarına hayran kalacaksınız.

Pasteur

Yenilenen Pasteur serisi şimdi her zamankinden daha canlı. Parlak renkli şeritleriyle zemin tasarımınıza hayat katan Pasteur serisi nin tüm koleksiyonunu incelemek için tıklayın.

Bellini / Belini Lines

Polipropilen iplik ile üretilen Bellini serileri canlı renkler ve çizgili eş renkleriyle beraber düşük trafikli ofis zeminleri için en uygun ve hızlı çözüm. Renklerinizi seçin kendi tasarımınızı kendiniz yaratın. Tüm koleksiyonunu incelemek için tıklayın.

Raphael

Polipropilen iplik ile üretilen Raphael serisi zamansız bir klasik. Hemen hemen her türlü konsept tasarıma ve renk bankasına ayak uydurabilen Raphael zeminize çok yakışacak. Tüm koleksiyonunu incelemek için tıklayın.

Joyce / Joyce Lines

Kalite ve zarafetin performans ile buluşması.Birbirine uyumlu renklerden meydana gelen Joyce ve Joyce Lines serileri önceden boyalı Polyamid iplik üretilir. Tüm koleksiyonunu incelemek için tıklayın.


Serilerin Tamamını İncelemek İçin Tıklayınız

Scroll to Top
Scroll to Top