Avrupa’nın en sağlıklı laminat parke üreticisi Balterio’nun üstün teknolojisi ve birbirinden özel desenleriyle tanışmaya hazır mısınız? Laminat parke alırken sadece Avrupa ve dünya standartlarını değil daha fazlasını isteyenlerin tercihi Balterio evinize değer katıyor.

AVRUPA’NIN İLK VE TEK EU ECOLABEL SERTİFİKALI ÜRETİCİSİ

Mavi Melek, Carb II, PEFC, VOC A+ gibi üst düzey sertifikalarının yanına EU Ecolabel eklendi. Hem çevreye hem de sağlığa duyarlılığın simgesi olan Ecolabel sürdürülebilir kaynaklı ahşap kullanımı,  yenilenebilir enerji ile üretim, yüksek iç mekan hava kalitesi, toksisite ve yüksek dayanım gibi zorlu kriterleri yerine getiren üreticilere veriliyor.

AVRUPA STANDARTLARINDAN 10 KAT SAĞLIKLI

Sıkıştırılmış HDF ve katmanlar arasında yapışkan olarak kullanılan maddeler yüzünden laminat parkeler kullanım ömürleri boyunca aralıksız olarak formaldehid salınımı yaparlar. Zararlı gazların yaşam alanlarında kontrollü dozlarda salınması amacıyla Avrupa Birliğinin ön gördüğü test değerleri E1 normlarıdır. Balterio E1 normlarının tam on kat altında salınım oranı ile dünyanın en sağlıklı laminat parkesidir. Balterio parkenizin formaldehid salınımı doğal ahşap ile eşittir.

ANTİ-STATİK ÖZELLİK İLE TEMİZ VE GÜVENLİ ZEMİNLER

Anti-statik yüzeyleri ile Balterio laminat parkeniz sürtünme ve akımlardan kaynaklı elektrik birikimlerine karşı yalıtkan özellikli. Statik birikim ve sürtünmeden kaynaklı elektriklenmelere karşı direnç gösteren yapısı sayesinde hem sevdiklerinizi korur hem de toz tutmaz. Böylece diğer parkelere kıyasla sadece eviniz için değil iş yeriniz için de güvenli bir zemin sağlar.

Anti-statik özelliği sayesinde havada ve zeminde serbest gezen toz partiküllerinin parkenize yapışmasını engeller. Süpürge veya paspas ile kolayca temizleyerek hijyen sağlarsınız. Balterio’nun dayanıklı yüzey teknolojilerinin bir parçası olan Anti-statik özelliği tüm serilerde mevcuttur.

3 KAT DAHA VERİMLİ YERDEN ISITMA PERFORMANSI

Tüm Balterio serileri yerden ısıtmaya uygundur. Yerden ısıtmalı sistemlerin bir çok parkede kavrulma, dönme gibi problemlere yol açar. Balterio ürünleri yerden ısıtma sistemlerine katma değer sağlayacak şekilde üretilir.

Avrupa standartları gereğince belirlenen CE normları testlerinde ön görülen değerlerden 3 kat daha fazla performans sağlayarak yakıt faturalarınızda tasarruf yapmanızı sağlar. Daha az yakıt ile daha sıcak bir zemin sağlar.

3 kat verimli performansı sayesinde sadece bütçenize ve evinizin sıcaklığına katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda ölçüsüz yakıt tüketimini engellediği için çevreye de saygılıdır.

AQUA PROTECT TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞIN!

Unilin patentli Aqua Protect teknolijisi sayesinde artık parkeleriniz yüzeysel sıvı temasına karşı korumalı. Su sızdırmaz özellikli seriler ile artık zemininiz sıvı taşmalarına ve dökülmelerine karşı dayanıklı. Avrupa’da suya dayanıklılık konusunda öncü ve en gelişmiş teknolojiyi sunan Unilin grubu ile piyasadaki diğer markaların arasındaki farkı görmek için videoyu izleyin.

VITALITY DELUXE 4V – BALTERIO KALİTESİ BÜTÇE DOSTU FİYATLARLA

Sınıf 32, 8mm ve 4V derzli Vitality Deluxe 4V ile dayanıklılık ve şıklık bir arada. Geniş renk skalası ve birbirinden güzel desenleriyle Balterio kalitesini uygun fiyatlarla sunuyor. Ömür boyu kullanabileceğiniz dayanıklılık sınıfı ile eviniz için doğru yatırım.

VITALITY DELUXE 4V XTRA – ŞIK AHŞAP YÜZEYLER

Sınıf 32, 8mm ve 4V derzli Vitality Deluxe 4V ile dayanıklılık ve şıklık bir arada. Bu serinin birbirinden güzel desenlerinin tamamı Emboss In Register (senkron yüzey) olarak sunuluyor.

VITALITY STYLE – GERÇEK AHŞAP HİSSİNİ YAŞATIN (AQUA PROTECT)

Sınıf 32, 8mm ve 4V derzli Vitality Style serisi Aqua Protect teknolojisini özgün ahşap yüzeyi ile sunuyor. Birbirinden özel 5 meşe tonu süper mat ve senkron yüzeyi ile eşsiz bir parke deneyimi. Islak temizlik ve sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı Vitality Style’ın patentli Aqua Protect teknolojisi ile ilgili detaylı bilgi için tanıtım videosunu izlemeyi unutmayın:

VITALITY JUMBO – ETKİLEYİCİ GENİŞ ENLİ TASARIM (AQUA PROTECT)

Sınıf 32, 8mm ve 4V derzli Jumbo serisi geniş enli olarak ahşabın tüm güzelliğini göstermek için tasarlandı. Rustik ve modern meşe tonlarından oluşan koleksiyon zemininize ihtişam katmakla kalmıyor, derin fırçalı yüzeyi ile yıllar boyu sıkılmayacağınız doğal bir görüntü de sağlar.

VITALITY JUMBO –  12MM PARKENİN KEYFİNİ SÜRÜN (AQUA PROTECT)

Sınıf 32, 12mm ve 4V derzli Jumbo serisi de AquaProtect teknolojisi ile üretiliyor. Üstün yüzey aşınım performansı AC5 ile 12mm kalınlığın birleştiği bu seri ile yankı problemi ortadan kalkıyor. Bunların yanı sıra ses ve ısı izolasyonu olarak hayran kalacağınız Jumbo’yu incelemeden karar vermeyin.

Scroll to Top