Sıradışı renkleri, tamamı sınıf 32/AC4 dayanımlı Sensa Koleksiyonu ile dayanıklı, kaliteli ve farklı bir laminat parke deneyimi sunmaktadır. Alman menşeili laminat parkeler 8’den 12mm’e kadar farklı kalınlıklarda mevcut. Koleksiyonun desenleri hem doğal ahşap hem de emsalsiz modern tasarımlardan oluşuyor. Bu özel koleksiyon sadece Kotil yetkili satış noktalarında sunulmaktadır.

PURE MASTERY

Meşenin en doğal halini yansıtan bu seri renk geçişli desenleri ile odalarınıza gerçek ahşaptan ayırt edemeyeceğiniz bir doğallık katıyor. 8mm, Sınıf 32 ve 4V derzli Pure Mastery serisi evinizin her alanında kullanıma uygun olarak tasarlandı.

PACIFIC COAST

Birbirinden özel modern desenleriyle eşsiz bir zemin deneyimine hazır mısınız? Pacific Coast’un hiç bir yerde benzeri bulunmayan desenleri çocuk odalarınız, mağazalar ve özel mekanlar için tasarlandı.

URBAN ULTIMATE

Macar deseni geniş plankla birleştiren bu seri ile sıradışı tasarımlar 10mm kalınlık ile sunuluyor. Birbirinden doğal 3 meşe tonundan oluşan seri fransız saraylarından esinlenerek tasarlandı. Derzsiz yapısı sayesinde planklar arasında sağlanan pürüzsüz geçişlere bayılacaksınız.

AUTHENTIC ELEGANCE

Çağdaş tasarımın laminat parkeye uyarlanmasından yola çıkılarak yaratılan Authentic Elegance zeminleriniz için etkileyici tasarımları pastel tonlarla birleştiriyor. 10mm kalınlık ve 4V derzli olarak üretilen ürünler, ses ve yalıtımı ve tokluk olarak da göz doyurucu.

NATURAL PRESTIGE

Meşe ve egzotik ahşap türlerinin üst seviye gerçekçi senkron yüzeylerle tasarlandığı Natural Prestige ahşabın doğal enlerine uygun şekilde 16 cm enli planklar şeklinde tasarlandı. 10 mm kalınlık ve senkron takipli bu ürünün üzerinde elinizi gezdirmeden laminat parkenize karar vermeyin.

NATURAL VINTAGE

Eskitilmiş ahşap görünümü sevenler için tasarlandı. Özel yüzey senkronu sayesinde tüm testere ve eskitme izlerine dokunabileceğiniz Natural Vintage serisi 10mm olarak sunuluyor.

CLASSIC ESTATE

12mm kalınlık ve senkron yüzeyli Classic Estate gerçek ahşap görünümü ve keyfini yaşayabileceğiniz bir seri. 4 doğal meşe tonlaması ve natürel ahşap görünümüyle Sensa serisinin en üst sınıfı.

gtag('config', 'UA-106245309-1');
Scroll to Top