Kompakt Heterojen PVC

Heterojen PVC ofis, fabrika, hastane, atölye, klinik, endüstriyel mutfak ve benzeri ıslak hacim ve yüksek trafik alanlar için hem su geçirmez hem de bir çok yönetmelik ve regülasyonlara uygun zeminler için özel bir çözüm. 2-4 metre enlerle rulo halinde sunulan ürünlerin tamamı kaynak uygulamalarına uygundur. Sadece tasarım olarak değil, boyutsal sabitlik, aşınma ve bakımsız bir ürün olması ile de endüstriyel bir zemin çözümü.

PVC-Özellikler

MASSIF COLLECTION

Belçika menşeili dünya devi Beauflor tarafından üretilen Massif Koleksiyonu 2,25mm ve 0,60mm koruyucu katmanı ile ticari zeminleriniz için hem ekonomik hem de renkli bir zemin çözümü. Bfl-s1 tipi alev almazlık <2kV anti-static performans ve R10 kaymazlık gibi önemli özellikleri 10 yıl garanti ile birleştiren koleksiyon 14 renk ile Türkiye stoklu sunuluyor.

EUROPA COLLECTION

Belçika menşeili Contesse tarafından üretilen Europa Koleksiyonu 2,80mm kalınlık ve 0,20mm koruyucu katmanı ile konut zeminleriniz için hem ekonomik hem de renkli bir zemin çözümü. Cfl-s1 tipi alev almazlık, yerden ısıtmaya uygunluk ve R10 kaymazlık gibi önemli özellikleri ile hızlı bir konut zemini opsiyonu sunan seri toplamda 10 renkten oluşuyor.

gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-106245309-1');