Lamine parke 3 veya daha fazla katmandan oluşan doğal ahşap ürünüdür. Görünür üst yüzeyinde en az 2.5mm olmak üzere değerli ahşap barından yapısı sayesinde masif görünümünü daha stabil ve güçlü bir yapıyla sunduğu için popüler bir ürün olmuştur. Yerden ısıtma, mevsim değişiklikleri ve nem gibi faktörlere karşı dayanıklı üretilen Lamett lamine parkeleri eşsiz kılan ise yüzey efektleri ve kullanılan bitişlerin kalitesidir.

Oksidatif yağlıdan süper mat cilalılara, el işlenmiş budaklardan oyma derzlere kadar bir çok farklı tekniğin yanı sıra islenmiş, freze ve rustik serileri ile Lamett standardın çok ötesinde parkeler sunuyor. Tamamı Türkiye stoklu koleksiyonumuzda her zevk ve tarza uygun ürünler bulunuyor. Tüm Lamett ürünleri ömür boyu kullanabileceğiz, sürdürülebilir kaynaklı ve Avrupa sağlık standartlarına uygun şekilde üretir.

FARM

Oksidatif yağlı Farm serisi rustik yapısı, isli yüzeyleri ve el ile doldurulmuş çatlak ve budaklarıyla country tarzı mekanlar için yaratıldı. El oyması derzleri özenle açılmış bu parke bakım gerektirmez, üstelik yaşlandıkça güzelleşen ve çizikleri saklayan bir bitişe sahip.

COUNTRY

Oksidatif yağlı Country serisi doğal kurutma yöntemleriyle eskitilmiş efektli bitişler sunuyor. Budak ve çatlakları el ile doldurulmuş Country’nin manuel fırçalı yüzeyinde makine işlemi bulunmaz. Country serisi isli ve beyazlatılmış meşe tonlarını da barındırıyor.

NEW YORK

Mat cilalı New York serisi canlı renkleri ve freze yapısıyla zamansız bir klasik. Dört tarafı derzli bu seri aynı zamanda click sistem döşeme kolaylığı da sunuyor. Fırçalı yüzeyli ve geniş enli New York serisi aynı zamanda son derece kolay bakımlı bir parke.

BARN

UV yağlı ve rustik yapılı Barn serisi ile Lamett serisinin en uygun fiyatlı çözümü. Tüm Lamett’ler gibi geniş en ve uzun boy olarak sunulan Barn serisi 4V derzleri ve hafif fırçalı yüzeyleriyle sıcak mekanlar yaratır.

OSLO

Naturel bitiş ve UV yağın uyumunu bir araya getiren Oslo serisi aynı zamanda freze yapısı ve soft renkleriyle özel bir seri. 19cm ve 15 cm en seçenekleriyle sunulan seri İskandinav tarzını yansıtan tonlamaları ve geçişleriyle minimalist tasarımların vazgeçilmezi.

gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-106245309-1');