Lamine parke 3 veya daha fazla katmandan oluşan doğal ahşap ürünüdür. Görünür üst yüzeyinde en az 2.5mm olmak üzere değerli ahşap barından yapısı sayesinde masif görünümünü daha stabil ve güçlü bir yapıyla sunduğu için popüler bir ürün olmuştur. Yerden ısıtma, mevsim değişiklikleri ve nem gibi faktörlere karşı dayanıklı üretilen Lamett lamine parkeleri eşsiz kılan ise yüzey efektleri ve kullanılan bitişlerin kalitesidir.

Oksidatif yağlıdan süper mat cilalılara, el işlenmiş budaklardan oyma derzlere kadar bir çok farklı tekniğin yanı sıra islenmiş, freze ve rustik serileri ile Lamett standardın çok ötesinde parkeler sunuyor. Tamamı Türkiye stoklu koleksiyonumuzda her zevk ve tarza uygun ürünler bulunuyor. Tüm Lamett ürünleri ömür boyu kullanabileceğiz, sürdürülebilir kaynaklı ve Avrupa sağlık standartlarına uygun şekilde üretir.

FARM

Oksidatif yağlı Farm serisi rustik yapısı, isli yüzeyleri ve el ile doldurulmuş çatlak ve budaklarıyla country tarzı mekanlar için yaratıldı. El oyması derzleri özenle açılmış bu parke bakım gerektirmez, üstelik yaşlandıkça güzelleşen ve çizikleri saklayan bir bitişe sahip.

COUNTRY

Oksidatif yağlı Country serisi doğal kurutma yöntemleriyle eskitilmiş efektli bitişler sunuyor. Budak ve çatlakları el ile doldurulmuş Country’nin manuel fırçalı yüzeyinde makine işlemi bulunmaz. Country serisi isli ve beyazlatılmış meşe tonlarını da barındırıyor.

NEW YORK

Mat cilalı New York serisi canlı renkleri ve freze yapısıyla zamansız bir klasik. Dört tarafı derzli bu seri aynı zamanda click sistem döşeme kolaylığı da sunuyor. Fırçalı yüzeyli ve geniş enli New York serisi aynı zamanda son derece kolay bakımlı bir parke.

OSLO

Naturel bitiş ve UV yağın uyumunu bir araya getiren Oslo serisi aynı zamanda freze yapısı ve soft renkleriyle özel bir seri. 19cm ve 15 cm en seçenekleriyle sunulan seri İskandinav tarzını yansıtan tonlamaları ve geçişleriyle minimalist tasarımların vazgeçilmezi.

COTTAGE

Ultra mat cilalı Cottage serisi cila ergonomisini natürel mat bitişle birleştiriyor. Dört tarafı derzli bu seri aynı zamanda click sistem döşeme kolaylığı da sunuyor. Fırçalı yüzeyli ve geniş enli Cottage serisi budaklı yapısı ile doğallığı yaşatıyor.

CONTESSE PROVENCE 200

Mat cilalı ve hafif rustik yapılı Provence serisi 20 cm eni ile meşenin tüm büyüleyici hatlarını ortaya çıkartır. Uzun sabit boylar  olarak sunulan Provence serisi 4V derzleri ve fırçalı yüzeyleriyle doğal mekanlar yaratır.

BARN

UV yağlı ve rustik yapılı Barn serisi ile Lamett serisinin en uygun fiyatlı çözümü. Tüm Lamett’ler gibi geniş en ve uzun boy olarak sunulan Barn serisi 4V derzleri ve hafif fırçalı yüzeyleriyle sıcak mekanlar yaratır.

VIENNA – MASİF

Döşemeye hazır, sorunsuz bir masif parke mi arıyorsunuz? Uzun boyları, 15cm genişliğinde eni ve 15mm kalınlığı ile uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız Vienna ile tanışın. Unfinished Look ve Naturel seçenekleriyle meşenin tüm doğallığını Lamett güvencesiyle yaşayın.

CARCASSONE

Otantik doğal testere yüzeyi, işlenmiş çatlakları ve el oyması derzleriyle özel bir ürün. Ekstra geniş (22cm) ve ekstra uzun (220cm) boyu ile göz dolduran ihtişamını görünmez yağı ile tamamlıyor. İlk dokunuşta aşk yaşayacağınız yüzeyi ve ince işçiliğiyle eşsiz bir tasarım.

Scroll to Top
Scroll to Top