Vinil Parke – LVT

Ofisten sinemalara, konferans salonlarından otel odalarına ve trafik yükü yüksek tüm alanlarda kullanıma uygun LVT’ler günümüzde birden fazla amaç ve kullanım alanına uygun olarak üretiliyor. Ses yalıtımı, suya dayanıklılık ve kullanım ömrü gibi konularda bir çok alternatif üründen çok daha yüksek performans göstermesiyle bilinen LVT ürünleri son yıllarda tasarım, ebat, yüzey teknolojisi ve yapısal değişiklikler ile bir çok ürünün yerini almaya başladı.

Üstün Dayanıklılık

Yüzey tabakaların kalınlığı ve kullanım sınıflarına göre lvt ürünlerinin dayanım sınıflarını öğrenebilirsiniz. Genel olarak yüzey tabakaları 0.20mm – 0.70mm arasında değişkenlik göstermekle beraber, hafif ev tipi dayanımdan ağır ticari dayanıma kadar değişkenlik gösterebilmektedir.

Sessiz ve Suya Dayanıklı

Laminat parke, lamine parke ve seramik gibi ürünlerle karşılaştırıldığında hem ses yalıtımı hem de ayak sesi gibi yankı problemlerini çoğunlukla ortadan kaldıran lvt ürünleri bunun yanı sıra suya da dayanıklı olarak üretilir. Bu da sık ıslak temizlik yapılan otel oda ve koridorları, tuvalet/soyunma odası, ve spor salonları gibi ıslak hacimlerde sıcak bir ürün kullanma şansı tanır.

Sonsuz tasarım olanağı

LVT ürün gruplarında Kotil olarak sunduğumuz markalar kapsamında birkaç farklı konstrüksiyonda olmak üzere taş, ahşap, beton, hatta macar parke gibi sıradışı formları bile sunmaktadır.

Akustik Performans

Isocore, Rigicore ve Virgin Vinyl gibi farklı teknolojiler sayesinde ihtiyacınız olan üstün akustik performansı herhangi bir yadımcı ürün olmadan elde edebilirsiniz. Isocore ve Rigicore teknolojileri hem kalınlık olarak geleneksel LVT’lerden kalın, hem de entegre akustik katmanları sayesinde yüksek akustik performans veren gruplardır.

Yükseltilmiş Döşeme Üstü Uygulama

Ofis zeminlerinde kablo dağınıklığına çözüm olarak ve sürekli bakıma müsaade etmesi nedeniyle zeminden yükseltilmiş döşemelerde kullanım için önerdiğimiz Ecolay ürünleri ile hem yüksek trafik dayanımı, akustik performans ve tutkalsız kullanım gibi ergonomik avantajlar bulunmaktadır.

İhtiyacınıza Yönelik Ürünler

Contesse, Aspecta ve OneFloor ürün gamlarımız arasında her türlü ihtiyacınıza yönelik ürünler bulunduğuna emin olabilirsiniz. Konu ile ilgili danışmanlık için bize ulaşmanız yeterli.

AUSTEN

Beton deseninin etkileyiciliğini karo halı ergonomisi ile buluşturan Austen sadece iş yerleri değil sinema salonları, konferans merkezleri ve oteller için de özel olarak tasarlandı. Geleneksel karo halıların tersine saksone usülü dokuması ile bukle karolardan farklı bir seçenek.

SHAKESPEARE

Tartan deseni ve dayanıklı iplik karışımıyla ofisinizin en sevdiğiniz yanı zemini olacak. Ses getiren Trailblazer Collection’ın en sevilen desenlerinden Shakespeare’in dokusuna ve renk karışımlarına hayran kalacaksınız.

PASTEUR

Yenilenen Pasteur serisi şimdi her zamankinden daha canlı. Parlak renkli şeritleriyle zemin tasarımınıza hayat katan Pasteur serisi nin tüm koleksiyonunu incelemek için tıklayın.

BELLINI / BELLINI LINES

Polipropilen iplik ile üretilen Bellini serileri canlı renkler ve çizgili eş renkleriyle beraber düşük trafikli ofis zeminleri için en uygun ve hızlı çözüm. Renklerinizi seçin kendi tasarımınızı kendiniz yaratın. Tüm koleksiyonunu incelemek için tıklayın.

RAPHAEL

Polipropilen iplik ile üretilen Raphael serisi zamansız bir klasik. Hemen hemen her türlü konsept tasarıma ve renk bankasına ayak uydurabilen Raphael zeminize çok yakışacak. Tüm koleksiyonunu incelemek için tıklayın.

JOYCE / JOYCE LINES

Kalite ve zarafetin performans ile buluşması.Birbirine uyumlu renklerden meydana gelen Joyce ve Joyce Lines serileri önceden boyalı Polyamid iplik üretilir. Tüm koleksiyonunu incelemek için tıklayın.

VESPUCCI

Geniş bukleleri ve çift renkli yapısıyla tok ve göz dolduran bir karo halı ister misiniz? Vespucci polipropilen halıları ile mekanlarınıza sıcaklık katın. Tüm koleksiyonunu incelemek için tıklayın.

gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-106245309-1');