Karo Halı hakkında bildiklerinizi unutun! Plank (25x100cm) ebatlı karolarıyla birbirinden farklı döşeme imkanı sunan rengarenk Darwin Collection ile tanışın

Tüm doğallığı ve Lamett kalitesiyle güvenebileceğiniz bir masif parke. Fabrikada dört tarafı yağlanmış, uzun boylu ve geniş enli. Unfinished look (ham görünüm) özellikliği ile daha doğalı yok.

Çağa ayak uyduran Mix & Match özellikli yeni koleksiyonlar Magellan ve Columbus ile zeminlerinizde özgürce renk karıştırın.

Doğal sisal ipliğinden dokunmuş bu halılar ile mekanlarınıza karakter katın. Parça ve duvardan duvara olarak sunduğumuz sisal koleksiyonunun dış mekanda kullanılabilen sentetik opsiyonları da bulunuyor

Ticari kullanım sınıflı kompakt heterojen serisi Massif yenilendi. Birbirinden özel beton desenleri ve eşsiz renk seçenekleriyle yeni Massif koleksiyonu ticari kullanım için gerekli tüm sertifikasyonlara sahip.

Associated Weavers'dan Sensualite duvardan duvara halı serisi yatak odanız için özel olarak üretildi. Dünyanın en yumuşak ipliklerinden üretilen Sensualite serilerinde her zevke uygun renk ve çeşit sunuluyor.

previous arrow
next arrow
PlayPause
Shadow
Slider
gtag('config', 'UA-106245309-1');
Scroll to Top